سلام دوست من وقت بخیر

مشخصات کلی
نوع اسباب‌ بازی لگو
سایر توضیحات 144 تیکه - مدل اسکیت - Firend
ابعاد 52 *32 *6 سانتی متر
وزن -


لگوی دخترانه اسکیت 144 تیکه bela 10728

در زمان های گذشته اسباب بازی ها بسیار محدود و کم بودند اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی و فناوری های نوین اسباب بازی های بسیار متنوع و بی شماری وارد دنیای کودکان شده اند. یکی از اسباب بازی های بسیار جالبی که به بازار راه یافته لگوهایی هستند که تشکیل اسباب بازی های کامل و زیبایی را می دهند. قشنگ ترین خاطرات هر فرد مربوط به زمان کودکی و بازی با اسباب بازی هایش می شود. اسباب بازی ها ابزارهایی هستند که فرزندان شما با آن ها رشد می یابند و بزرگ می شوند، حال آنکه استفاده از اسباب بازی نباید صرفا جنبه سرگرمی برای کودکان را داشته باشد بلکه می بایست موجب رشد فکری و ذهنی کودک نیز گردد و قدرت خلاقیت و سایر مهارت هایی که در آینده به آن نیاز دارد را نیز پرورش دهد.

لگوها در انواع بسیار گوناگونی در بازار وجود دارند و برای فزرندان پسر و دختر شما به تناسب سن آن ها طراحی شده اند. شرکت BELA یکی از تولید کننده های این نوع اسباب بازی هاست که توانسته لگوهای بسیار باکیفیت و متنوعی را روانه بازار نماید. یکی از این لگوها، لگو دخترانه طرح اسکیت دوستانه از گروه لگوهای طرح Friend است. جنس این لگو از پلاستیک با کیفیت است و در مجموع دارای 144 قطعه برای ساختن طرح هک شده روی جعبه است. این محصول مناسب رده سنی نوجوان تعبیه شده و توضیحات کامل در مورد نحوه اتصال قطعات داخل جعبه در دفترچه راهنما مندرج است.
لازم به ذکر است درجه سختی وصل کردن قطعات این لگو در سطح آسان است. این لگو دارای یک عدد ماکت دختر، یک ماکت برای اسکی و یک عدد ماکت ماشین مخصوص برف و پرچم است. فزرندان شما می توانند با وصل کردن قطعات این لگو به هم بازی بسیار مفرحی را با دوستان و هم سن و سالان خود داشته باشند.

لگوی دخترانه اسکیت 144 تیکه بلا 10728

اسباب بازی

کالاهای پیشنهادی