» صفحه اول » فکری و آموزشی » ارمغان کیش » بازی اعصاب سنج مائده


بازی اعصاب سنج مائده

شامل یک برد MDF با مدارهای فلزی و یک میله حلقه دار


49,000 تومان

کالا موجود است


Toys اسباب بازی کودک بزرگسال سرگرمی بازی فکری بازی الکترونیکی تمرکز بازی اعصاب سنج مائده اعصاب سنج قیمت مناسب آخرین قیمت فروش ویژه خرید فروش ارزان قیمت اینترنتی فروشگاه کامپیوتر جدیدترین kalavard بهترین فروش کالاورد گارانتی اصلی نمایندگی نمایندگی رسمی ارسال سریع ارسال رایگان
مشخصات کلی
رده سنی 8 سال به بالا
نوع بازی فکری - آموزشی
سایر مشخصات ساخت ایران
ابعاد 350 * 90 * 160 سانتیمتر
وزن 558 گرم
بازی ها باعث رشد همه جانبه کودکان در ابعاد مختلف می‌شوند. کودکان از طریق بازی افکار و عقاید خودشان را ابراز می کنند. بازی قدرت ابتکار، تمرکز و خلاقیت را در کودک می پروراند و او را در کشف رابطه بین اشیا و آنچه پیرامون اوست یاری می دهد. بازی باعث می شود تا کودک رفتارهای غیر ارادی و ناگهانی خود را بهتر کنترل کند.همچنین او را تهييج به تشخیص اشیا واقعی از نمونه های دیگر می کند و این امر موجب تمیز دادن واقعیت از خیال می شود.انواع بازی ها دامنه ی مهارت های کودکان را در زمینه های روحی، جسمی، زیبایی شناسی و اجتماعی و عاطفی بیشتر می کند .
اعصاب سنج از بازیهای قدیمی است که به صورت 4-1 نفره انجام میشود.اعصاب سنج نه تنها می تواند وسیله سنجش میزان تمرکز باشد بلکه از ان به عنوان بازی و سرگرمی هم می توان استفاده کرد و لذت برد.این وسیله مفید برای آزمون میزان تمرکز در مدت زمان نسبتا طولانی است. استرس و عدم تمرکز باعث ایجاد لرزش دستان می شود به همین خاطر با این محصول می توان میزان لرزش دستان را اندازه گیری نموده و از میزان تمرکز خود آگاه شد.
بازی سنجش اعصاب ، یکی از سرگرم کننده‌ترین و جذاب ترین بازیهای الکترونیکی بوده که در آن لازم است تا شما یک حلقه کوچک را در مسیری ناهموار به جلو برده و نهایت دقت خود را بکار گیرید تا حلقه، کوچکترین تماسی با مسیر برقرار نکند. زیرا به محض تماس ، آژیر دستگاه شروع به کار کرده و باخت شما را اعلام میکند.کاربرد این دستگاه پر طرفدار در میهمانی های دوستانه بسیار زیاد است چون علاوه بر کودکان بزرگسالان نیز می توانند میزان تمرکز و استرس خود را بررسی کنند.این وسیله مناسب رده سنی بالای 8 سال می باشد.
از فواید این بازی می توان به تقویت هماهنگی چشم و دست ،تقویت توجه و تمرکز ، آمادگی جهت یادگیری مهارت های ظریف ،تقویت حافظه اشاره نمود. این وسیله مناسب رده سنی بالای 8 سال و همچنین بزرگسالان می باشد.
- نکته مهم : این وسیله مناسب کودکان زیر 3 سال نمی باشد.

 

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition