» صفحه اول » فکری و آموزشی » ارمغان کیش » توپ و سرسره رولینگ


توپ و سرسره رولینگ

شامل 5 طبقه سرسره و 2 عدد توپ


35,000 تومان

کالا موجود است


Toys اسباب بازی کودک سرگرمی هیجان بازی فکری توپ و سرسره رولینگ توپ توپ رنگی توپ بازی سرسره قیمت مناسب آخرین قیمت فروش ویژه خرید فروش ارزان قیمت اینترنتی فروشگاه کامپیوتر جدیدترین kalavard بهترین فروش کالاورد گارانتی اصلی نمایندگی نمایندگی رسمی ارسال سریع ارسال رایگان
مشخصات کلی
رده سنی 5 - 1 سال
نوع بازی فکری - آموزشی
سایر مشخصات ساخت ایران
ابعاد 8.5*28*26.5 سانتی متر
وزن
بازی ها باعث رشد همه جانبه کودکان در ابعاد مختلف می‌شوند. کودکان از طریق بازی افکار و عقاید خودشان را ابراز می کنند. بازی قدرت ابتکار، تمرکز و خلاقیت را در کودک می پروراند و او را در کشف رابطه بین اشیا و آنچه پیرامون اوست یاری می دهد. بازی باعث می شود تا کودک رفتارهای غیر ارادی و ناگهانی خود را بهتر کنترل کند.همچنین او را تهييج به تشخیص اشیا واقعی از نمونه های دیگر می کند و این امر موجب تمیز دادن واقعیت از خیال می شود.انواع بازی ها دامنه ی مهارت های کودکان را در زمینه های روحی، جسمی، زیبایی شناسی و اجتماعی و عاطفی بیشتر می کند .
جو لذت بخشی ایجاد می کند که خلاقیت کودک را افزایش داده و یادگیری همراه با لذت به او هدیه می کند.
در گزینش اسباب بازی برای کودک باید دقت شود ، چرا که در شکل دادن به تمایلات عاطفی و روانی او نقش مهمی ایفا می کند و چنانچه در انتخاب آنها دقت و توجه کافی نشود ، تمایلات کودک ناخواسته به گونه ای دیگر شکل می گیرد. پدرو مادر باید دقت نمایند که کدام اسباب بازی برای کودک مفید وکدام مضر است واسباب بازی را بخرند که مناسب سن کودکشان باشد.

کودکان همواره بدنبال کشف و جستجو در جهان پیرامون خود هستند.توپ و سرسره رولینگ یک بازی مهیج برای کودکان جستجوگر و کنجکاو بالای یک سال میاشد.این بازی آموزشی از پنچ قطعه و دو عدد توپ از جنس پلاستیک در رنگهای شاد وفانتزی تشکیل شده است که کودک می بایست بعد از سرهم کردن طبقه ها، توپ ها را به نوبت داخل سرسره بیندازد تا توپ ها از پایین خارج شوند. درون هرقطعه، سوراخی برای هدایت توپ  وجود دارد .کودک با مشاهده این فرایند ، دوست دارد چندین بار این آزمایش را انجام دهد.
از فواید بازی می توان به افزایش هماهنگی چشم و دست ، آشنایی با اشکال و رنگها ،تقویت مهارت‌های ظریف حرکتی ، برانگیختن حواس چندگانه اشاره نمود.

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition