» صفحه اول » فکری و آموزشی » ارمغان کیش » عمو پولدار


عمو پولدار

مناسب برای رده سنی بالای 8 سال


35,000 تومان

کالا موجود است


toys games بازی بازی فکری عمو پولدار فکری و آموزشی کودک و نوجوان بازی عمو پولدار بازی فکری عمو پولدار سرگرمی آموزش هوش بازی گروهی اسباب بازی مهره تاس صفحه بازی بازی صفحه ای آخرین قیمت فروش ویژه خرید فروش ارزان قیمت اینترنتی فروشگاه کامپیوتر جدیدترین kalavard بهترین فروش کالاورد گارانتی اصلی نمایندگی نمایندگی رسمی ارسال سریع ارسال رایگان
مشخصات کلی
رده سنی بالای 8 سال
نوع بازی فکری - آموزشی
سایر مشخصات افراد مورد نیاز برای انجام بازی 2 الی 4 نفر
ابعاد 43 × 29 سانتی متر
وزن
درباره ی بازی عمو پولدار
به گفته ی مشاوران امور تربیتی و روان شناسی بازی های فکری نقش اجتناب ناپذیری در جهت دهی و ارتقای شخصیت کودکان بازی می کنند. از این رو والدین همواره درگیر انتخاب یک بازی بسیار مناسب و کاربردی برای کودکانشان می باشند. بازی عموی پولدار توسط رابرت کیوساکی ، نویسنده مشهور کتاب پدر پولدار پدر فقیر به ثبت رسید. بنا بر نظر و عقیده ی ایشان آموزش های دوران تحصیل کمک بسیاری به درک و تحلیل اقتصادی نمی کنند. به همین منظور دنبال راهی برای آموزش دادن به افراد در سنین کودکی بود که با عرضه ی این بازی این روش را فراهم کرد. این بازی یک بازی بسیار مناسب برای آموزش تجارت به افراد با رده سنی 8 سال به بالا می باشد. درون بسته ی این بازی یک دی وی دی آموزشی قرار دارد که تمام مراحل بازی را به شما آموزش می دهد. این بازی دارای 4 عدد مهره ی آدمکی رنگی, 1 عدد تاس, صفحه ی بازی از جنس مقوایی,  42 عدد کارت شانس و کارت املاک و دارائی و کارت طلائی, 117 قطعه اسکناس و چک پول با مبالغ مختلف می باشد.

طریقه ی بازی عمو پولدار :
 اگر مهره بازیکنی به روی یکی از خانه هایی که دارای شکل می باشند قرار گرفت ، این بازیکن می تواند کارت مالکیت این خانه را از بانک خریداری کرده و این کارت ملکیت را نزد خود نگه دارد. اگر مهره بازیکنی به روی خانه های خریداری شده توسط شما قرار گرفت ، شما می توانید از آن بازیکن جریمه دریافت کنید به عنوان مثال اگر مهره شما بر روی خانه رستوران قرار بگیرد می توانید کارت مالکیت این خانه را از بانک بخرید. شما با دادن این پول به بانک می توانید کارت مالکیت این خانه را بردارید . و اگر مهره بازیکنی در این خانه قرار گرفت آن بازیکن باید به شما جریمه پرداخت نماید. اگر مهره بازیکنی بر روی خانه های ( بورس اوراق بهادار ) قرار گرفت در ابتدا باید یک کارت شانس را از روی صفحه بازی برداشته و به دقت به دستورات این کارت عمل نماید . سپس تمام بازیکنان می توانند کارت های خود را که در طول بازی جمع آوری از یکدیگر بخرند یا بفروشند و بازیکنان می توانند کارت های یکدیگر  را به قیمت های دلخواه خرید و فروش نمایند و هر بازیکن باید سعی نماید کارت های هم شماره را برای خود جمع آوری کند. شماره کارت های بازی به دلیل آن است که اگر مهره بازیکنی بداخل خانه ای رفت که توسط شخص دیگری خریداری شده بود باید جریمه ورود به این خانه را طبق مبلغی که روی ۲ یا ۳ کارت نوشته شده را به بازیکنی که وارد ملک او شده است بگیرد .به این مثال توجه کنید ؛ مثلا اگر شما از کارت شماره ۷ ، ۲ یا ۳ کارت داشته باشید و بازیکنی وارد یکی از خانه های شماره ۷ شما شد باید جمع مبلغ ۲ یا ۳ کارت را از آن بازیکن به عنوان جریمه دریافت کنید . اگر بازیکنی کارت شانسی را برداشته بود که داخل آن این عبارت نوشته شده باشد : « تبریک عرض می کنم شما برنده کارت طلایی شدید » چنانچه این کارت نزد بانک یا بازیکنی است از او دریافت نمایید . شما می توانید کارت طلایی را از بانک یا بازیکن قبلی به رایگان دریافت نمایید . به 4 روش می توان این بازی را تمام کرد: روش اول : برای بازی مدت زمان تعیین کنید و پس از پایان این زمان اسکناس های خود را بشمارید و ثروتمندترین شما برنده بازی است . روش دوم : تمام شدن کارت های مالکیت یعنی بازی زمانی پایان یابد که دیگر کارت مالکیتی در بانک موجود نباشد در این زمان اسکناس های خود را شمارش کنید  . ثروتمندترین شما برنده بازی است . روش سوم : بازی با تعداد گردش های معین . بازیکنان توافق کنند به ازای ۱۰ یا ۱۵ دور ، بازی را به پایان برسانند . در این زمان بازیکنان اسکناس های خود را شمارش کرده و ثروتمندترین شما برنده بازی است . روش چهارم : هر بازیکنی که دارایی خود را به مبلغ ۱۰۰۰۰۰ دلار برساند برنده بازی است . توجه داشته باشید کارت های مالکیتی که در دست شما است نیز جز دارایی های شما محسوب می شود ارزش این کارت ها همان است که به روی صفحه بازی نوشته شده است .

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition

پلی استیشن 4 سونی Pro Region 2 CUH-7016B

پلی استیشن 4 سونی Pro Region 2 CUH-7016B
Sony Playstation 4 Pro

موجود نیست

پلی استیشن 4 سونی PS4 Region 2 CUH-2000 Series

پلی استیشن 4 سونی PS4 Region 2 CUH-2000 Series
پلی استیشن 4 سونی

موجود نیست

کنسول بازی نینتندو  Nintendo Switch

کنسول بازی نینتندو Nintendo Switch
کنسول بازی نینتندو مدل Switch Gray Joy-Con

موجود نیست

پلی استیشن 4 سونی  Region 2 CUH 2116B Slim

پلی استیشن 4 سونی Region 2 CUH 2116B Slim
تک دسته - Sony Play Station 4 Slim Game Console

3,950,000 تومان

پلی استیشن 4 سونی Region 2 CUH 2116A Slim

پلی استیشن 4 سونی Region 2 CUH 2116A Slim
تک دسته ،ظرفیت 500 گیگابایت - Play Station 4 Slim

3,650,000 تومان
3,550,000 تومان

 ایکس باکس مایکروسافت XBOX One S

ایکس باکس مایکروسافت XBOX One S
ظرفیت 1 ترابایت - Microsoft XBOX

2,830,000 تومان

مجموعه بازی های مخصوص ایکس باکس وان

مجموعه بازی های مخصوص ایکس باکس وان
کپی تمامی پک فقط بر روی کنسول بازی Xbox One Game Collection

تماس بگیرید

بازی FiFA 19

بازی FiFA 19
مخصوص PS4

تماس بگیرید

بازی PES 2019

بازی PES 2019
مخصوص PS2

تماس بگیرید