» صفحه اول » ماشین اسباب بازی » ارمغان کیش » ماشین قدرتی بنز پلیس برند Dorjtoy


ماشین قدرتی بنز پلیس برند Dorjtoy

مناسب کودکان بالای 3 سال


29,000 تومان

کالا موجود است


Toys Dorjtoy اسباب بازی کودک پسر سرگرمی ماشین قدرتی بنز پلیس برند Dorjtoy ماشین بازی ماشین قدرتی بنز پلیس بنز قیمت مناسب آخرین قیمت فروش ویژه خرید فروش ارزان قیمت اینترنتی فروشگاه کامپیوتر جدیدترین kalavard بهترین فروش کالاورد گارانتی اصلی نمایندگی نمایندگی رسمی ارسال سریع ارسال رایگان
مشخصات کلی
جنس بدنه پلاستیک فشرده
باتری ندارد
ریموت کنترل ندارد
سایر توضیحات مناسب بالای 3 سال
ابعاد 15 * 20 * 46 سانتی متر
وزن 213 گرم
ماشین ها از جمله اسباب بازی های پرطرفداری می باشد که توسط کودکان انتخاب می شود مانند سایر اسباب بازی ها جنس پلاستیکی آن که از نوع با کیفیت و مرغوب باشد بسیار طرفدار دارد چرا که از نظر قیمت بسیار مناسب بوده و نشکن و سبک بودنش نیز در رده های دیگری قرار دارد که به آن توجه شده است.
کودک از طریق ماشین بازی مهارتهای زیادی بدست می آورد از جمله :
کمک به تقویت حافظه
تقویت مهارت تشخیص و تمایز رنگ ها
تقویت مهارت های حل مساله و دلیل یابی
بهبود مهارت های دیداری
بهبود توجه و تمرکز
تشخیص بافت اشیاء با حس لامسه (لمس بافت های گوناگون، گرفتن اشیا و نگه داشتن آن ها)
تقویت هماهنگی بین چشم و دست کودک از طریق گرفتن و حرکت دادن این اسباب بازی
تقویت هوش منطقی و ریاضی
ماشین پلیس به منظور کمک هرچه بیشتر به پلیس جهت گشت زنی و انجام وظائف مربوطه در رویدادهای مجرمانه و غیرقانونی بکار می رود. از این خودرو جهت رسیدن هر چه سریع تر نیروهای پلیس به محل جرم و انتقال مجرمین و مظنونین استفاده می‌شود.
تعقیب و گریز و یا دنبال بازی از جمله بازی هایی است که کودکان به انجام آن بسیار علاقمند هستند. خصوصا زمانی که یکی از ماشین ها نیز ماشین پلیس باشد.ماشین قدرتی بنز پلیس برند Dorjtoy ماشین پلیس اسباب بازی در دو مدل است که شامل ماشین پلیس انتظامی (با برچسب سبز) و ماشین پلیس راهنمایی و رانندگی (با برچسب آبی) می باشد.
این محصول کاملا مشابه با نمونه اصلی خود می باشد که کودکان بارها آنها را در سرتاسر شهر دیده اند و علاقمند هستند تا یکی از این ماشین ها را در بین اسباب بازی های خود داشته باشند.
این ماشین اسباب بازی از مواد اولیه پلاستیکی مرغوب تولید شده است و دارای کیفیتی بالا و بدنه ای بسیار محکم و مناسب بالای ۳ سال می باشد.

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition