» صفحه اول » فکری و آموزشی » ارمغان کیش » منچ و مار پله استوانه ای بازین


منچ و مار پله استوانه ای بازین

شامل یک صفحه بازی تاس مهره برای 4 نفر


19,000 تومان

کالا موجود است


Toys اسباب بازی کودک نوجوان هوش سرگرمی بازی فکری بازی گروهی منچ و مار پله استوانه ای بازین منچ مار و پله مهره تاس قیمت مناسب آخرین قیمت فروش ویژه خرید فروش ارزان قیمت اینترنتی فروشگاه کامپیوتر جدیدترین kalavard بهترین فروش کالاورد گارانتی اصلی نمایندگی نمایندگی رسمی ارسال سریع ارسال رایگان
مشخصات کلی
رده سنی 5 سال به بالا
نوع بازی فکری - آموزشی
سایر مشخصات ساخت ایران
ابعاد
وزن
بازی ها یکی از موثرترین روش ها در ایجاد صمیمیت و نشاط هستند. فرقی نمی کند چه سن و سالی دارید ، همین که در جو بازی های گروهی قرار بگیرید فارغ از زمان و مکان تنها لحظاتی ناب و خاطره انگیز برای خود و اطرافیانتان خلق خواهید کرد.در این نوع بازی‎ ها، کودکان مشارکت و همکاری، پاره‎ای از قوانین و مقررات، رعایت نوبت و ... را می‎آموزند و بسیاری از رفتارهای ضد اجتماعی مثل تقلب کردن، گوشه‎گیری، انزواطلبی و فقدان روابط دوستانه را می‎شناسند. آن‎ها با یکدیگر دعوا می‎کنند و در حین همین مشاجرات، از عکس‎العمل‎های یکدیگر می‎آموزند.
بازی های منچ و مار و پله از بازی های قدیمی ، مهیج و پر طرفدار برای تمام اعضای خانواده هستند که در تمام دنیا مورد استقبال زیادی قرار گرفته اند.مار و پله یک بازی نوستالژیک است که بین دو نفر بر روی یک صفحه انجام می‌شود. خانه‌هایی که شروع یک نردبان باشند با قرار گرفتن در آن مهره به سمت انتهای نردبان حرکت می‌کند و خانه‌هایی که سر مار در آن باشد با قرار گرفتن در آن به سمت انتهای مارحرکت می‌کند. هر صفحه بازی معمولاً دارای صد خانه است که با تاس انداختن و به ترتیب طی کردن خانه‌ها، هر فردی که زودتر به خانه پایان برسد برنده است.
بازی منچ هم توسط ۲ تا ۴ بازیکن انجام می شود. هر بازیکن ۴ مهره خواهد داشت که ابتدا در خانه‌های کناری قرار خواهند گرفت و بازیکنان باید مهره‌های خود را به انتهای بازی، یعنی ستون‌های عمودی یا افقی مربوط به خود (هم رنگ) برسانند، برنده ی بازی کسی است که زودتر از دیگران موفق به تمام کردن مهره‌های خود بشود. مهره ها بترتیب و از بالا به پایین در خانهه اصلی قرار خواهند گرفت.
این محصول سرگرم کننده در بسته بندی استوانه ای ، مناسب کودکان بالای پنج سال می باشد و از آن دسته بازیهایی است که به تقویت حافظه و هوش کمک بسیار زیادی می‌کند.

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition