» صفحه اول » ماشین اسباب بازی » ارمغان کیش » ون امدادی برند Dorjtoy


ون امدادی برند Dorjtoy

مناسب کودکان بالای 3 سال


39,000 تومان

کالا موجود است


Toys Dorjtoy اسباب بازی کودک پسر سرگرمی ون امدادی برند Dorjtoy ماشین بازی ماشین امداد ون امدادی قیمت مناسب آخرین قیمت فروش ویژه خرید فروش ارزان قیمت اینترنتی فروشگاه کامپیوتر جدیدترین kalavard بهترین فروش کالاورد گارانتی اصلی نمایندگی نمایندگی رسمی ارسال سریع ارسال رایگان
مشخصات کلی
جنس بدنه پلاستیک فشرده
باتری ندارد
ریموت کنترل ندارد
سایر توضیحات مناسب بالای 3 سال
ابعاد 260 * 130 * 150 سانتی متر
وزن 326 گرم
بازی کردن در زندگی کودکان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. هنگام بازی، نیروهای روحی و جسمی کودک یعنی دقت، حافظه، تخیل، نظم و ترتیب، چالاکی و مهارت و … رشد می یابند و علاوه بر اینها بازی برای کودک محرک و انگیزه ای می شود در جهت کسب تجارب اجتماعی. کودک با بازی کردن، موقعیتی را به دست می آورد تا احساسات و مشکلات خود را نشان داده و به نوعی ابراز وجود نماید.
آموزش مهارت هاي ايمنی به کودکان، در واقع به منظور افزايش توان و قابليت کودک در حفظ سلامت خود در برابر حوادث و سوانح انجام می شود.آموزش اين مهارت ها در کودکان به چند دليل حائز اهميت است و پايه اصلی رفتارهای ايمن فرد براي حفظ سلامت روانی و جسمی برگرفته از آموزش اين مهارت ها در دوران کودکی است. اين مهارت ها به ابزارهای رشد فردی مانند عزت نفس، کمال گرايی، صبوری، پذيرش مسئوليت، افزايش هوش و قدرت بدنی کمک می کند و می تواند در تمام اين ابعاد به افزايش قابليت هاي کودک کمک کرده و از شدت پيامدهای منفی بکاهد.

ون امدادی برند Dorjtoy مشابه یک آمبولانس واقعی طراحی شده است.طراحی زیبا و رنگ های بکار رفته در آن جذابیت و شباهت آن را به ماشین های واقعی آمبولانس بیشتر کرده که این مورد موجب علاقه مند شدن کودکان به این ماشین شده است.کودکان می توانند در تصورات خود نقش یک ناجی را خیالپردازی کرده و بعنوان مثال جان عروسکهایی که به خطر می افتد را نجات بدهد. این موضوع  حس همدلی و مسئولیت پذیری در کودک را پرورش داده و در عین حال باعث آشنایی وی با شغل پزشکی نیز می‌شود.این بازی ها به رشد فکری و تقویت ابعاد مختلف هوش کودک کمک شایانی می کنند.این محصول در دو رنگ زرد و سبز و مناسب کودکان بالای 3 سال می باشد.جنس بدنه ماشین از پلاستیک فشرده و در برابر ضربه بسیار مقاوم است .
 

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition