» صفحه اول » چادر بازی کودک » ارمغان کیش » چادر بازی طرح حیوانات اینتکس


چادر بازی طرح حیوانات اینتکس

یک عدد چادر بازی با طرح حیوانات


107,000 تومان

کالا موجود است


Toys اسباب بازی کودک سرگرمی چادر بازی طرح حیوانات اینتکس چادر بازی اینتکس خاله بازی کلبه پارچه ای چادر مسافرتی پیک نیک قیمت مناسب آخرین قیمت فروش ویژه خرید فروش ارزان قیمت اینترنتی فروشگاه کامپیوتر جدیدترین kalavard بهترین فروش کالاورد گارانتی اصلی نمایندگی نمایندگی رسمی ارسال سریع ارسال رایگان
مشخصات
ویژگی ها از جنس پارچه شمعی برزنتی
ابعاد طول: 95 سانتی متر ، عرض: 75 سانتی متر ، ارتفاع: 107 سانتی متر
وزن 4.9 کیلوگرم
در گزینش اسباب بازی برای کودک باید دقت شود ، چرا که در شکل دادن به تمایلات عاطفی و روانی او نقش مهمی ایفا می کند و چنانچه در انتخاب آنها دقت و توجه کافی نشود ، تمایلات کودک ناخواسته به گونه ای دیگر شکل می گیرد. پدرو مادر باید دقت نمایند که کدام اسباب بازی برای کودک مفید وکدام مضر است واسباب بازی را بخرند که مناسب سن کودکشان باشد.
چادرهای بازی اینتکس که به کلبه بازی نیز معروف هستند وسیله ای بسیار زیبا و کارامد جهت نگه داشتن وسایل های بازی کودکان بشمار میایند، علاوه بر این این چادر ها بسیار راحت باز و بسته میشوند ومیتوان آنها را در گوشه ای از اتاق یا در پذیرایی منزل خود  قرار داد، این چادر های بازی در چند مدل تولید میشوند که از انواع آن میتوان به چادر بازی کودک بادی، چادر پلیستری، چادر کودکان با جنس پارچه ای، کلبه بازی هلوکیتی، کلبه بازی ماه و ستاره و کلبه بازی و استخر را نام برد. چادر های بازی در چند کیفیت و جنس مختلف ساخته میشوند.همچنین تعدادی از این کلبه های بازی از سازه های بادی ساخته میشوند و برخی دیگر از سازه های پلاستیکی یا فایبرگلاس تشکیل شده اند.
چادر بازی کودک طرح حیوانات  از دیگر چادر های بازی ساخته شده از جنس PVC با روکش برزنتی بوده که از کیفیت مناسبی بهره می برد. این محصول در واقع دارای پایه های فایبرگلاس بوده که به خوبی این چادر را نگه می دارد. از دیگر ویژگی های این چادر  داشتن درب بزرگ و سبک بودن آن می باشد.محصولی که از بهترین طرح های مورد علاقه کودکان و همچنین رنگ های شاد در آن استفاده شده است. این چادر یک در ورودی  و دو پنجره گرد در خود داشته و به دلیل داشتن وزن 4.9 کیلوگرمی در هر مکانی قابل حمل خواهد بود. ابعاد این محصول (طول: 95 سانتی متر، عرض: 75 سانتی متر، ارتفاع: 107 سانتی متر) بوده که برای سنین زیر 5 سال بسیار مناسب خواهد بود.

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition