» صفحه اول » چادر بازی کودک » ارمغان کیش » چادر شمعی بزرگ


چادر شمعی بزرگ

یک عدد چادر پارچه ای طرحدار


79,500 تومان

کالا موجود است


Toys اسباب بازی کودک سرگرمی چادر شمعی بزرگ چادر بازی چادر شمعی خاله بازی کلبه پارچه ای چادر مسافرتی پیک نیک قیمت مناسب آخرین قیمت فروش ویژه خرید فروش ارزان قیمت اینترنتی فروشگاه کامپیوتر جدیدترین kalavard بهترین فروش کالاورد گارانتی اصلی نمایندگی نمایندگی رسمی ارسال سریع ارسال رایگان
مشخصات
ویژگی ها از جنس پارچه شمعی
ابعاد بزرگ
وزن -
بازی کردن در زندگی کودکان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. هنگام بازی، نیروهای روحی و جسمی کودک یعنی دقت، حافظه، تخیل، نظم و ترتیب، چالاکی و مهارت و … رشد می یابند و علاوه بر اینها بازی برای کودک محرک و انگیزه ای می شود در جهت کسب تجارب اجتماعی. کودک با بازی کردن، موقعیتی را به دست می آورد تا احساسات و مشکلات خود را نشان داده و به نوعی ابراز وجود نماید.
در گزینش اسباب بازی برای کودک باید دقت شود ، چرا که در شکل دادن به تمایلات عاطفی و روانی او نقش مهمی ایفا می کند و چنانچه در انتخاب آنها دقت و توجه کافی نشود ، تمایلات کودک ناخواسته به گونه ای دیگر شکل می گیرد. پدرو مادر باید دقت نمایند که کدام اسباب بازی برای کودک مفید وکدام مضر است واسباب بازی را بخرند که مناسب سن کودکشان باشد.
چادرهای بازی که به کلبه بازی نیز معروف هستند وسیله ای بسیار زیبا و کارامد جهت نگه داشتن وسایل های بازی کودکان بشمار می ایند، علاوه بر این این چادر ها بسیار راحت باز و بسته میشوند و میتوان آنها را در اتاق و در پیک نیک و سفر در پارک یا کنار دریا قرار داد.
چادر شمعی بزرگ وسیله ای پر کاربرد است که به کودک  اعتماد به نفس می دهد تا بتواند خانه کوچکی که درذهن کوچک و رویایی خود تجسم می کند را بچیند و آماده زندگی در آینده شود.محصول مفیدی که برای سرگرمی ، بازی ، محل خواب و جمع آوری اسباب بازی های کودکان مورد استفاده قرار می گیرد.این محصول بدلیل داشتن ابعاد بزرگ مکان مناسبی برای بازیهای گروهی فکری و کم تحرکتر کودکان در فضای آزاد و طبیعت می باشد.چادرها در طرحهای مختلف فانتزی و انیمیشنی با رنگبندی شاد و جذاب تولید میشوند و جنس آنها پارچه شمعی ، ضد آب و ضد حساسیت می باشد.

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition