سلام دوست من وقت بخیر

گوگل حداقل تا اواسط 2021 از کروم در ویندوز 7 پشتیبانی خواهد کرد

گوگل حداقل تا اواسط 2021 از کروم در ویندوز 7 پشتیبانی خواهد کرد

>از این سه‌شنبه، ویندوز 7 مایکروسافت دیگر پشتیبانی نخواهد شد. از این رو تا الآن سؤالاتی در خصوص پشتیبانی نرم‌افزارها و اپلیکیشن های این نوع ویندوز از جمله مرورگر وب کروم به وجود آمده است. دو روز پیش گوگل در این خصوص بیانیه‌ای صادر کرده است.

شرکت Mountain View در سیستم‌عامل میراثی خود برای حداقل 18 ماه پس از اعلام پایان پشتیبانی مایکروسافت، از این مرورگر پشتیبانی می‌کند. این به معنای عرضه شدن نسخه‌های به روز تا 15 جولای 2021 خواهد بود. البته از نظر امنیتی دیگر هیچ به‌روزرسانی برای آن وجود نخواهد داشت.

گوگل در ادامه در خصوص مزایای این کار به کاربران توضیحاتی داده است؛ اما بیشتر برای کسب‌وکارها بوده است. بدیهی است که مرورگر به روز شده از امنیت بالاتری برخوردار است. علاوه بر این داشتن نسخه به روز کروم به شما این امکان را می‌دهد تا به صورت یکپارچه بین ویندوز 7 و 10 کار کنید.

این اطلاعیه‌ای است که بسیاری از کاربران از جمله طرفداران مرورگر کرومیوم جدید مبتنی Edge منتظر آن هستند. به‌روزرسانی‌های کروم تا 2021 به معنای پشتیبانی کرومیوم هم نیز خواهد بود. از این گذشته، مایکروسافت به‌روزرسانی‌های امنیتی گسترده‌ای را پیشنهاد داده است که البته باید برای آن‌ها پول پرداخت کنید.

منبع:  neowin

پیام ها و نظرات