سلام دوست من وقت بخیر

گوگل از همه کارمندان آمریکای شمالی می‌خواهد که از خانه کار کنند

گوگل از همه کارمندان آمریکای شمالی می‌خواهد که از خانه کار کنند

>


 
شرکت Google برای مقابله با شیوع ویروس کرونا در آمریکای شمالی اخطار جدیدی را برای کارمندان خود صادر کرده است. این شرکت به آن‌ها توصیه کرده تا از 10 آوریل از خانه خود کار کنند. گوگل 11 دفتر در ایالات متحده و کانادا دارد که تحت تأثیر این بخشنامه قرار دارند.

این اعلامیه فقط یک هفته پس از اینکه گوگل به کارمندان خود در واشنگتن گفته بود از راه دور کار کنند اعلام شد. به غیر از آمریکا، این شرکت توصیه‌های مشابهی را برای کارمندان خود در نقاط مختلف جهان بخصوص اروپا صادر کرده است. اگر کارمندان این موقعیت را داشته باشند، گوگل از همه آن‌ها می‌خواهد که از خانه به کار خود ادامه دهند.

در اینجا قسمتی از ایمیل راکوف (رئیس امنیت گوگل) به کارمندان این شرکت را مشاهده می‌کنید:
 
به دلیل احتیاط فراوان و برای حفاظت از کارمندان و جامعه گسترده، اکنون توصیه می‌کنیم اگر نقش شما اجازه می‌دهد، از خانه کار کنید.

هدف حرکت به سمت سیاست کار از خانه (Work From Home - WFH) کاهش چشم‌گیر چگالی افراد و کاهش خطر سلامتی در سطح دفاتر و جامعه و کاهش نیاز به تأمین منابع بهداشتی است که این امکان را برای افراد نیازمند فراهم می‌کند تا سریع‌تر حمایت شوند.

گوگل با دقت بالا وضعیت را رصد می‌کند و با تغییر موقعیت و گذشت زمان دستورات جدیدی را خواهد داد.

علاوه بر این، گوگل پشتوانه Covid-19 را ایجاد کرده که کارمندان و فروشندگان موقت خود را در سطح جهان قادر می‌سازد در صورت بروز علائم ویروس و یا در قرنطینه از مرخصی استفاده کنند. این پشتوانه به گوگل امکان آن را می‌دهد تا کارمندانی که به دلایل بالا نتوانستند وظایف خود را انجام دهند، جبران کند.
 

منبع:neowin

اخبار مرتبط:

اپل از کارمندان خود در سیلیکون ولی می خواهد با گسترش ویروس کرونا، از خانه کار کنند
کنفرانس توسعه‌دهندگان و طراحان بازی‌های ویدئویی به دلیل کروناویروس به تابستان موکول شد
نرم افزار مبتنی بر هوش مصنوعی برای تشخیص ویروس کرونا استفاده خواهد شد
مایکروسافت: درآمد ناشی از ویندوز به دلیل کرونا ویروس انتظارات را برآورده نمی‌کند
سونی برنامه‌های PAX East خود را به دلیل ترس از ویروس کرونا لغو می‌کند

پیام ها و نظرات