سلام دوست من وقت بخیر

اپل اقدانات جدیدی را برای مقابله با Covid-19 اعلام کرده است

اپل اقدانات جدیدی را برای مقابله با Covid-19 اعلام کرده است

>


دیروز اپل اعلام کرد که به جای دعوت مردم به محوطه تحقیقاتی خود، کنفرانس سالانه توسعه دهنده گان خود را بصورت آنلاین برگزار می کند. این شرکت اکنون اقدامات دیگری را برای مقابله با این بیماری کشنده اعلام کرده است. این اقدامات شامل تطبیق کمک های کارمندان برای مقابله با این بیماری، بسته شدن فروشگاه ها در خارج از چین تا 27 مارس و موارد دیگر می باشد.

یکی از اقداماتی که اپل پیاده سازی خواهد کرد، برنامه تطبیق کمک مالی است. برای کمک به نابودی Covid-19، اپل تاکنون 15 میلیون دلار در سراسر جهان اهدا کرده است، اکنون نیز با کمک های اهدا شده توسط کارمندان خود برای پاسخ گویی به نیاز های محلی، ملی و بین المللی هماهنگ خواهد شد.
در حال حاضر اکثر کشورها اجرای استراتژی های انجام روابط اجتماعی از دور و همینطور انجام وظایف به صورت دورکاری را برای مقابله با شیوع کروناویروس شروع کرده اند. در راستای این تلاش ها اپل فروشگاه های خورده فروشی خود را در خارج از کشور چین تا 27 مارس تعطیل کرده است. این شرکت مردم را ترغیب می کند تا برای خرید کالا از فروشگاه آنلاین استفاده کنند.

در دفاتر این شرکت کارمندان به انجام کار با قوانین انعطاف پذیر مشغول هستند، اگر شغلشان اجازه بدهد می توانند از خانه کارهای خود را انجام دهند. در حالی که افراد در دفاتر مشغول کار نیستند، شرکت اپل به تمیز کردن اساسی تمام فضاها و بخش های دفاتر مشغول است تا بیشتر شیوع این بیماری را مهار کند. علاوه بر این برای اطمینان از سالم بودن افراد، مراقبت های بهداشتی و کنترل دمای بدن افراد در حال انجام است.
کارگران روزمزد همچنان مطابق با ساعت کارشان و عملیات معمول، حقوق خود را دریافت می کنند و همچنین سیاست هایی برای مرخصی تنظیم شده تا سلامتی اشخاص و خانواده ها از طرف Covid-19 تهدید نشود، این شرایط از قبیل بهبودی از بیماری، کمک به بستگانی که بیمار شده اند، قرنطینه اجباری و مسائل مربوط به مراقبت از کودکان می باشد.

از سال 2018 شرکت اپل 123 هزار کارمند تمام وقت دارد. با این اقدامات جدید، هر جا که تعداد بالایی از کارمندان اپل حضور داشته باشند باید نرخ انتقال را کاهش داد.
گذشته از ارائه WWDC به صورت آنلاین، اپل همچنین بخش جدید Covid-19 را به برنامه Apple News اضافه کرده است. این به شما کمک می کند تا آخرین اخبار و توصیه ها در مورد این بیماری را به راحتی دریافت کنید.
 
منبع: Neowin

اخبار مرتیط:

اپل از کارمندان خود در سیلیکون ولی می خواهد با گسترش ویروس کرونا، از خانه کار کنند
گوگل از همه کارمندان آمریکای شمالی می‌خواهد که از خانه کار کنند

 

پیام ها و نظرات