سلام دوست من وقت بخیر

اسب بادی با وزن بالا

اسب بادی با وزن بالا و باکیفیت عالی

کالا موجود نیست

75,000 تومان

مشخصات کلی
جنس پلاستیک
رده سنی 3-6 سال
قابلیت حرکت ندارد
قابلیت پخش صدا ندارد
ابعاد بزرگ
وزن

بازی می‌تواند یک ابزار موثر برای کمک به بچه‌ ها جهت یاد گرفتن مهارت‌های زندگی باشد.فواید بازی کردن برای کودک بی شماراست از جمله : بازی کردن قوه تخیل کودک را پی ریزی می‌کند. تقریباً هر چیزی از جمله اشیاء روزمره می‌تواند قوه تخیل او را برانگیزد. زیرا او از این اشیاء به عنوان نماد استفاده می‌کند.
بازی مهارت‌های اجتماعی او را ارتقا می‌بخشد. کودکان نوپا در کنار هم بدون ارتباط واضحی بازی می‌کنند در طول دوران خردسالی (۳ تا ۴ سالگی) آن‌ها از طریق خلق داستان‌های پیچیده با هم شروع به تعامل می‌کنند. در این حین یاد می‌گیرند که با هم گفتگو کنند، همکاری کنند و چیزی را با هم سهیم شوند. برخی از کودکان تا سن ۴ تا ۶ سالگی نیز مهارت سهیم شدن را کسب نمی‌کنند.
بازی رشد جسمانی او را افزایش می‌دهد .نخست مهارت‌های حرکتی اصلی مانند دویدن، پرت کردن و رکاب زدن افزایش می‌یابند، اما مهارت‌های حرکتی ظریف دیر‌تر شکل می‌گیرند.
 بازی به کودک کمک می‌کند تا هیجانش را تخلیه کند. کودکان قبل ازین که احساساتشان را در قالب کلمات بیان کنند، آن را از طریق بازی فیزیکی، قصه گویی، هنر و سایر فعالیت‌ها بیان می‌کنند. تجربه‌های آزاردهنده‌ و یا تجربه‌هایی که درک آن‌ها برایش سخت است، از طریق بازی پی در پی مرور می شود.
بازی های مورد علاقه کودکان چند دسته اند : 1- بازی های دلخواه و بی قانون و قاعده 2- بازی های نمایشی و هیجان انگیز 3- بازی های خیالی 4- بازی های گروهی و دسته جمعی 5- بازی های سازنده و خلاقانه

محصول سرگرم کننده اسب بادی با وجود وزن بالا بسیار سبک و راحت بوده و می تواند به راحتی باد شده و خالی گردد.با هر گونه تلمبه ای آن را به سرعت باد کرده و بدون بر هم خوردن کیفیت خالی و در موقعیت دیگری استفاده نمایید.حمل آن بسهولت انجام شده و قابلیت تحمل وزن سنگین را نیز دارد.
مناسب برای سنین 3 تا 6 سال و ساخت کشور چین با کیفیت عالی می باشد.
 

 

اسب بادی با وزن بالا

عروسک

کالاهای پیشنهادی