سلام دوست من وقت بخیر

مشخصات کلی
نوع اسباب‌ بازی لگو
سایر توضیحات 467 تیکه - مدل دخترانه - مدل Firends -
ابعاد 41*28*6.5 Cm
وزن -


لگوی دخترانه مدل ورزش 467 تیکه bela 10857

یکی از اسباب بازی های بسیار جالبی که به بازار راه یافته لگوهایی هستند که تشکیل اسباب بازی های کامل و زیبایی را می دهند. قشنگ ترین خاطرات هر فرد مربوط به زمان کودکی و بازی با اسباب بازی هایش می شود. در زمان های گذشته اسباب بازی ها بسیار محدود و کم بودند اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی و فناوری های نوین اسباب بازی های بسیار متنوع و بی شماری وارد دنیای کودکان شده اند. اسباب بازی ها ابزارهایی هستند که فرزندان شما با آن ها رشد می یابند و بزرگ می شوند، حال آنکه استفاده از اسباب بازی نباید صرفا جنبه سرگرمی برای کودکان را داشته باشد بلکه می بایست موجب رشد فکری و ذهنی کودک نیز گردد و قدرت خلاقیت و سایر مهارت هایی که در آینده به آن نیاز دارد را نیز پرورش دهد.

لگوها در انواع بسیار گوناگونی در بازار وجود دارند و برای فزرندان پسر و دختر شما به تناسب سن آن ها طراحی شده اند. شرکت BELA یکی از تولید کننده های این نوع اسباب بازی هاست که توانسته لگوهای بسیار باکیفیت و متنوعی را روانه بازار نماید. یکی از این لگوها، لگو دخترانه طرح ورزش دوستانه از گروه لگوهای طرح Friend است. این لگو دو عدد ماکت دختر و ماکت های وسایل ورزشی مثل بدمینتون، بسکتبال و همچنین فضایی شبیه استادیوم ورزشی برای اعلام نتایج و دو عدد نورافکن کنار سالن و قسمتی برای تغذیه را داراست.
فزرندان شما می توانند با وصل کردن قطعات این لگو به هم بازی بسیار مفرحی را با دوستان و هم سن و سالان خود داشته باشند. جنس این لگو از پلاستیک با کیفیت است و در مجموع دارای 467 قطعه برای ساختن طرح هک شده روی جعبه است. این محصول مناسب رده سنی نوجوان تعبیه شده و توضیحات کامل در مورد نحوه اتصال قطعات داخل جعبه در دفترچه راهنما مندرج است. لازم به ذکر است درجه سختی وصل کردن قطعات این لگو در سطح آسان است.

لگوی دخترانه ورزش 467 تیکه بلا 10857

اسباب بازی

کالاهای پیشنهادی