سلام دوست من وقت بخیر

ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال FTU 4903WT

9 کیلویی General Admiral Washing Machine

کالا موجود نیست

0 تومان

مشخصات فنی
نوع مخزن درب از جلو
ظرفیت دیگ 9 کیلوگرم
سرعت چرخش موتور 1400 دور در دقیقه
لوله ی ورودی آب سرد وگرم
صفحه نمایش
توضیحات صفحه نمایش LED TOUCH
قفل کودک
میزان نمودار مصرف انرژی +++A
تعداد برنامه های شست وشو 21
قابلیت اضافه کردن لباس حین کار
بخارشو
قفل Aqua
سایر مشخصات دارای 21 برنامه شستشو - قابلیت تنظیم دمای آب - دارای برنامه شستشوی سریع 15دقیقه‌ای - قابلیت تنظیم سرعت دور خشک کن - دارای طلق محافظ درب
مشخصات فیزیکی
ارتفاع 850 میلی‌متر
پهنا 595 میلی‌متر
عمق 495 میلی‌متر
وزن -
جهت باز شدن درب از سمت راست به چپ
گارانتی دارد
لینک سازنده محصول -

ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال FTU 4903WT
ماشین لباسشویی FTU 4903WT محصولی از شرکت جنرال آدمیرال است که ظرفیت دیگ آن 9 کیلوگرم است. این لباسشویی دارای برچسب انرژی +++A است که بیان کننده مصرف بهینه و پایین این لباسشویی است. ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال مدل FTU 4903WT سفید رنگ و دارای درب کروم است.
ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال FTU 4903WT برنامه شستشوی سریع 15 دقیقه‌ای دارد که می‌توانید لباس‌های مورد نیاز خود را طی 15 دقیقه شستشو و آبکشی نمایید.
لباسشویی جنرال آدمیرال FTU 4903WT دارای صفحه نمایشگر LED است که به صورت لمسی می‌توانید تنظیمات دستگاه را انجام دهید. لباسشویی جنرال آدمیرال برای محافظت از باز شدن یا تغییرات احتمالی دارای قفل کودک است.
این لباسشویی قابلیت این را دارد که در حین کار به آن لباس اضافه کنید و باز کردن درب آن حین کار برای افزودن لباس هیچ مشکلی را ایجاد نمی‌کند. علاوه بر این لباسشویی جنرال آدمیرال FTU 4903WT دارای قابلیت تاخیر در زمان شروع شستشو، بین 1 تا 24 ساعت را دارد. 

معرفی ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال FTU 4903WT

این لباسشویی دارای لوله ورودی آب گرم و آب سرد به صورت جداگانه است که باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می‌گردد. در این لباسشویی قابلیت تنظیم دمای آب بین 20 تا 90 درجه سانتیگراد وجود دارد.
لباسشویی جنرال آدمیرال FTU-4903WT دارای طلق بر روی درب به جهت محافظت، ایمنی و جلوگیری از اتلاف انرژی است. درب این لباسشویی از جلو باز می‌شود و جهت باز شدن آن از سمت راست به چپ است. زاویه باز شدن درب لباسشویی بین 0 تا 180 درجه است.

لباسشویی جنرال آدمیرال FTU-4903WT بسیار کم صدا است و میزان صدای آن در حین کار 59 دسی‌بل و میزان صدای آب‌کشی آن 78 دسی‌بل است. در لباسشویی جنرال آدمیرال ، قابلیت تنظیم سرعت دور خشک کن بین 600 تا 1400 دور در دقیقه را دارد.
ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال FTU-4903WT دارای 21 برنامه‌ مجزا جهت شستشوی البسه از جنس‌های متفاوت است که شامل برنامه‌های زیر است :
  1. برنامه شستشو خودکار دیگ لباسشویی
  2. برنامه شستشو لباس‌های رنگی
  3. برنامه شستشو ملحفه و روتختی
  4. برنامه شستشو لباس‌های نوزادان و کودکان
  5. برنامه شستشو خودکار دیگ لباسشویی
  6. برنامه شستشو لباس‌های اسپورت و ورزشی
  7. برنامه شستشو لباس‌های پشمی و ضخیم
  8. برنامه شستشو اقتصادی لباس‌های کتان و نخی

ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال FTU 4903WT

ماشین لباسشویی

کالاهای پیشنهادی