سلام دوست من وقت بخیر

مشخصات فنی
نوع مخزن درب از بالا
ظرفیت دیگ 7 کیلوگرم
سرعت چرخش موتور 800 دور در دقیقه
لوله ی ورودی آب سرد وگرم 1 شیر
صفحه نمایش
توضیحات صفحه نمایش
قفل کودک
میزان نمودار مصرف انرژی -
تعداد برنامه های شست وشو 3
قابلیت اضافه کردن لباس حین کار
بخارشو
قفل Aqua
سایر مشخصات دارای پمپ تخلیه آب - بدنه از جنس پلاستیک دو لایه - قابلیت تنظیم زمان خشک کن و شستشو - مجهز به فیلتر جذب پرز البسه
مشخصات فیزیکی
ارتفاع 1000 میلی‌متر
پهنا 820 میلی‌متر
عمق 480 میلی‌متر
وزن 22 کیلوگرم
جهت باز شدن درب رو به بالا
گارانتی دارد
شناسه کالا دارد
لینک سازنده محصول -

ماشین لباسشویی دوقلو جنرال آدمیرال WT-G704A
ماشین لباسشویی دوقلو جنرال آدمیرال WT-G704A محصولی از شرکت جنرال آدمیرال است که ظرفیت دیگ آن 7 کیلوگرم است. این ماشین لباسشویی دوقلو سفید رنگ است و دارای بدنه‌ای از جنس پلاستیک و دو لایه مقاوم است. سرعت دور موتور این لباسشویی 800 دور در دقیقه است.
درب ماشین لباسشویی دوقلو جنرال آدمیرال از بالا باز می‌شود و جهت باز شدن آن از سمت پایین به بالا است. زاویه باز شدن درب این لباسشویی دوقلو 90 درجه است. اندازه درب دهانه ماشین لباسشویی دوقلو جنرال آدمیرال ، 310x280 - 230x230 میلی‌متر است.
لباسشویی دوقلو جنرال آدمیرال WT-G704A دارای صفحه نمایشگر LED و قفل کودک نیست.
ماشین لباسشویی دوقلو جنرال آدمیرال WT-G704A 
دارای یک شیر ورودی آب است. این لباسشویی دارای دو موتور قدرتمند جهت شستشو و خشک کن است که قابلیت تنظیم زمان خشک کن و زمان شستشو در آن وجود دارد. خشک کن این لباسشویی بسیار قوی و مجهز به سیستم ایرجت است.
لباسشویی جنرال آدمیرال WT-G704A بسیار کم صدا و بدون لرزش است و میزان صدای آن در حین کار 20 دسی‌بل و میزان صدای آب‌کشی آن 20 دسی‌بل است. لباسشویی جنرال آدمیرال ، دارای پمپ تخلیه و هدایتگر آب، جهت خارج کردن آب پس از شستشو است.
این لباسشویی قابلیت این را دارد که در حین کار به آن لباس اضافه کنید و باز کردن درب آن حین کار برای افزودن لباس، هیچ مشکلی را ایجاد نمی‌کند. علاوه بر این لباسشویی WT-G704A جنرال آدمیرال مجهز به پروانه حباب ساز است.
ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال WT-G704A دارای 3 برنامه‌ مجزا جهت شستشوی البسه از جنس‌های متفاوت است که فیلتر پزگیر آن پرز روی لباس‌ها را به خود جذب می‌کند.
این لباسشویی بسیار راحت و با وزن 22 کیلوگرم بسیار سبک است و نحوه استفاده از آن بسیار آسان است و دغدغه‌های زندگی دیجیتالی امروزه را ندارد.

ماشین لباسشویی دوقلو جنرال آدمیرال WT G704A

ماشین لباسشویی

کالاهای پیشنهادی