سلام دوست من وقت بخیر

ماشین لباسشویی دوقلو کروپ CWT 7140 AJ

7 کیلوگرم با 3 برنامه شستشو Crop Washing Machine

کالا موجود نیست

1,050,000 تومان

مشخصات فنی
نوع مخزن دوقلو
ظرفیت دیگ 7 کیلوگرم
سرعت چرخش موتور 800 دور در دقیقه
لوله ی ورودی آب سرد وگرم ا شیر
صفحه نمایش
توضیحات صفحه نمایش
قفل کودک
میزان نمودار مصرف انرژی -
تعداد برنامه های شست وشو 3
قابلیت اضافه کردن لباس حین کار
بخارشو -
قفل Aqua -
سایر مشخصات مجهز به فیلتر جذب پرز البسه - مجهز به خشک کن با سیستم ایرجت - دارای سلکتور جهت ورود آب به لگن شستشو و خشک کن
مشخصات فیزیکی
ارتفاع 1000 میلی‌متر
پهنا 820 میلی‌متر
عمق 480 میلی‌متر
وزن 22 کیلوگرم
جهت باز شدن درب از بالا
گارانتی دارد
لینک سازنده محصول -

ماشین لباسشویی دوقلو کروپ CWT 7140 AJ
ماشین لباسشویی دوقلو کروپ CWT 7140 AJ که ظرفیت دیگ آن 7 کیلوگرم است، دوقلو و سفید رنگ است و بدنه‌ای  پلاستیک و دو لایه مقاوم دارد و سرعت دور موتور آن 800 دور در دقیقه است.
لباسشویی کروپ CWT 7140 AJ بسیار کم صدا و بدون لرزش است و از طرفی میزان صدای آن در حین کار 20 دسی‌بل است. لباسشویی کروپ، دارای سلکتوری برای ورود آب به لگن شستشو و خشک کن است.
ماشین لباسشویی دوقلو کروپ CWT 7140 AJ دارای یک شیر ورودی آب است. این لباسشویی دارای دو موتور قدرتمند جهت شستشو و خشک کن است. خشک کن این لباسشویی بسیار قوی و مجهز به سیستم ایرجت است.

این لباسشویی قابلیت این را دارد که در حین کار به آن لباس اضافه کنید و باز کردن درب آن حین کار برای افزودن لباس، هیچ مشکلی را ایجاد نمی‌کند. علاوه بر این لباسشویی کروپ CWT 7140 AJ مجهز به فیلتر جذب پرز البسه است.
درب ماشین لباسشویی دوقلو کروپ از بالا باز می‌شود و جهت باز شدن آن از سمت پایین به بالا است. زاویه باز شدن درب این لباسشویی دوقلو 90 درجه است. لباسشویی دوقلو کروپ CWT 7140 AJ دارای صفحه نمایشگر LED و قفل کودک نیست.
ماشین لباسشویی کروپ CWT 7140 AJ دارای 3 برنامه‌ مجزا جهت شستشوی البسه از جنس‌های متفاوت است. این لباسشویی بسیار راحت و با وزن 22 کیلوگرم بسیار سبک است و نحوه استفاده از آن بسیار آسان است و دغدغه‌های زندگی دیجیتالی امروزه را ندارد.

ماشین لباسشویی دوقلو کروپ CWT 7140 AJ

ماشین لباسشویی

کالاهای پیشنهادی