سلام دوست من وقت بخیر

نوع رابط MicroUSB
نوع کابل USB
جنس روکش کابل کتان
جنس روکش کانکتور فلزی
مناسب برای شارژ، انتقال اطلاعات موبایل، تبلت و دستگاه های دارای درگاه MicroUSB
طول کابل 1 متر
سایر توضیحات ساخته شده از مواد سازگار با محیط زیست - مقاوم در برابر گره خوردن و درهم پیچیدن
گارانتی دارد
لینک سازنده محصول -

کابل تبدیل USB به MicroUSB تسکو مدل TC 53N
امروزه بسیاری از محصولاتی که همراه با گجت های دیجیتال ارائه می‌شوند از کیفیت بالایی برخوردار نیستند. همین امر موجب ورود کمپانی های مطرح دنیا در زمینه تولید اکسسوری هاست. کمپانی معتبر تسکو یکی از موفق‌ترین کمپانی‌ها در زمینه تولید اکسسوری است. محصول جدید این کمپانی یعنی کابل شارژ و دیتا TSCO TC 53N USB با مزایای بسیار از جمله محصولاتی است که قطعا تمام توقعات یک کاربر را از کابل دیتا و شارژ مرتفع می کند.
با پیشرفت روز افرون گجت‌های امروزی، اکسسوری‌های دنیای دیجیتال نیز پیشرفت خوبی داشته‌اند. اما نه به اندازه کافی. حتما برای شما نیز پیش آمده است که یک گجت را خریداری کنید و متوجه شوید که محصولات همراه آن از کیفیت پایینی برخوردار هستند. این خود دلیلی بر مانور کمپانی های معتبر دنیا بر روی اکسسوری هاست. کمپانی پرطرفدار تسکو بار دیگر با ارائه محصول جدید خود یعنی کابل شارژ و دیتا TSCO TC 53N USB Android یکی از اصلی ترین مشکلات کاربران یعنی قطع شدگی کابل شارژ را حل کرده است.
این محصول باکیفیت دارای مزایای بسیار زیادی از قیبل سرعت بالا، زیبایی، جنس کنفی باکیفیت و از همه مهمتر مقاوم در برابر پیچیدگی و گره خوردگی می باشد. همه این ویژگی ها تحت عنوان کمپانی معتبر تسکو خیال کاربر را از یک محصول باکیفیت راحت می کند. اصلی‌ترین دلیلی که امروزه با پیشرفت روز افزون اکسسوری های دیجیتال روبرو هستیم، پیشرفت بسیار زیاد گجت های دیجیتال است. یکی از این محصولات، کابل های شارژ و دیتا است. دلیل آن هم خرابی و یا عرضه شدن محصولات بی کیفیت همراه با گجت های دیجیتال است. کابل شارژ و دیتا TSCO TC 53N USB Android جدیدترین محصول کمپانی تسکو است. یک محصول بسیار باکیفیت، زیبا، با قیمت مناسب و از همه مهمتر مقاوم در برابر گره خوردگی و پیچیدگی است. لازم به ذکر است که این محصول با کیفیت از کنف بسیار مرغوبی تهیه شده است.
 

 

کابل تبدیل USB به MicroUSB تسکو مدل TC 53N

کابل موبایل و تبلت

کالاهای پیشنهادی