سلام دوست من وقت بخیر

گلدان Botanica پاشاباغچه بسته 2 عددی 43407

طرح تنگ از جنس شیشه Pasabahce Vase

کالا موجود نیست
رنگ
عنوان محصول گلدان
مشخصات کلی
نوع گلدان رومیزی
جنس گلدان شیشه
وزن 118 گرم
سایر مشخصات ابعاد: 7 × 8 سانتی متر

گلدان Botanica پاشاباغچه 43407
یکی از نیازهای بسیار مهم هر انسانی که تاثیر زیادی در برطرف نمودن خستگی دارد، گردش و تفریح است. رفتن بالای کوه ها، گشت و گذار در جنگل و بین گل های رنگارنگ زیبا، حال خوب را به شما بازمی گرداند. امروزه اهمیت این موضوع چندین برابر شده است. همه‌ی افراد سعی خواهند داشت یک تکه‌ای نه چندان کوچک از طبیعت را در محل کار و محل زندگی خود داشته باشند. از بین انواع زیبایی های طبیعت، گل ها محبوبیت بیشتری دارند. انواع گل با رنگ ها و عطر های مختلفی در طبیعت موجود است که می توان با توجه به نوع سلیقه افراد از آنها استفاده کرد. امروزه استفاده از گل ها در موقعیت های مناسب بسیار زیاد شده است. برای استفاده از سایر گل ها در مکان های مختلف کاری، خانه ها، مکان های رسمی و ... از لوازم و ظروف دکوری استفاده می کنند. از لوازم دکوری بسیار محبوب که زیبایی انواع مکان ها را چندین برابر می کند گلدان ها هستند.

گلدان های دکوراتیو در جنس ها و طرح های مختلفی طراحی شده است که می توان جنس خاصی از آن را در مکان مورد نظر خود استفاده کرد. با توجه به این نکته که گل های طبیعی در هر نوعی اگر از شاخه چیده شوند خیلی زود پلاسیده می شوند؛ سعی بر این شده است که یکسری گل های مصنوعی به همان زیبایی با عطر خاصی تولید شود که در این صورت آسیب رسیده به طبیعت هم کاهش می یابد. علاوه بر سایر گل های مصنوعی و طبیعی یکسری اقلام دکوری دیگر با این نوع کاربرد در بازار وجود دارد که با توجه به سلیقه خاص کاربران می توان از آنها استفاده کرد. برای استفاده هر کدام از انواع اقلام دکوری می توان از یک نوع گلدان استفاده کرد. گلدان ها انواع متفاوتی دارند که با توجه به کاربرد آنها استفاده می شوند. مثلا گلدان هایی برای پرورش گل ها در خانه هستند که از جنس گل ساخته می شوند. یکسری گلدان ها نقش دکوراتیو در منزل دارند و از جنس شیشه هستند. این گلدان ها زیبایی مکان مورد نظر را چندین برابر می کنند و با جنس خاص آنها می توانند بر روی میز و در مکان های خاص و بسیار شیک استفاده شوند.

یکی از شرکت های تولید کننده ظروف شیشه‌ای دکوری، شرکت محبوب ترکیه‌ای پاشاباغچه است که به دلیل تولید ظروف شیک و مرغوب در بین مصرف کنندگان محبوب شده است. از محصولات بسیار زیبای این شرکت، گلدان Botanica پاشاباغچه 43407 است. این گلدان از جنس شیشه حرارت دیده در طرح ایستاده زیبایی طراحی شده است که مناسب برای استفاده در اتاق های پذیرایی و اتاق های کاری و جلسه است. در ابعاد:7 × 8 سانتی متر و با وزن 118 گرم به بازار عرضه شده است. 

گلدان Botanica پاشاباغچه بسته 2 عددی 43407

گلدان

کالاهای پیشنهادی