حریم خصوصی

فروشگاه اینترنتی کالاورد ضمن رعایت قوانین تجارت الکترونیک و احترامی که برای حریم خصوصی کاربران قائل است، برای سفارش خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت، اطلاعاتی را از کاربران درخواست می کند. دریافت این اطلاعات به منظور عرضه خدمات امن،مطمئن و متمایز به کاربران است. برای فرآیند ثبت خرید و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است.

طی فرآیند خرید، فاکتور رسمی و بنا به درخواست مشتریان حقوقی صادر می‌شود. از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است. همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است. تمام مکاتبات و مدیریت ارتباط با مشتری شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد. بنابراین نوشتن آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری در دسترس و روشن، به صورت صحیح الزامی است. در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد فروشگاه اینترنتی کالاورد جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و فروشگاه اینترنتی کالاورد تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

همچنین فروشگاه اینترنتی کالاورد ممکن است برای بهبود مدیریت ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند. این استفاده از اطلاعات برای اطلاع رسانی اخبار و مقالات، خدمات و سرویس‌های ویژه (VIP) یا پروموشن‌ها به صورت ایمیل یا پیامک خواهد بود. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه را در پروفایل خود لغو کنند.

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. کالاورد هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند؛ مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

فروشگاه اینترنتی کالاورد همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند؛ اما پروتکل سرور فروشگاه اینترنتی کالاورد روش‌های مناسب مدیریت داده‌های اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می‌کند.

فروشگاه اینترنتی کالاورد برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم خصوصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی آسان،امن و لذت بخش را برای همه کاربران فراهم آورد.

در صورت وجود هرگونه سوال٬لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید.

آدرس دفتر مرکزی: تهران - میدان ولیعصر - ساختمان ایرانیان - طبقه 6 - واحد 5 - کدپستی: 1593833563

تلفن: 02141625000