سلام دوست من وقت بخیر

قوانین و مقررات کالاورد

 فروشگاه اینترنتی کالاورد تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و با پایبندی به اصول اخلاقی و کسب کار سعی در رونق اقتصادی برای عموم جامعه دارد.
پنل کاربری کالاورد برای سه گروه اشخاص حقیقی و حقوقی از قبیل 1-تامین کنندگان و فروشندگان کالا2-خریدران عمده و دایمی و مصرف کنندگان3- تولیدکنندگان محتوای اینترنتی  فعال است. از اینرو در چهارچوب قوانین عام، اینماد، حقوق مصرف کننده و شرایط خرید و قوانین و مقررات کالاورد که در سایت به اطلاع عموم  رسانیده شده با این گروه ها اقدام به بازاریابی و ارسال سفارش و  همکاری می نماید.
شرایط خرید و قوانین و مقررات کالاورد شرط ضمن معامله بوده و در صورت بروز هرگونه اختلاف بر این اساس به اختلافات و شکایات رسیدگی می گردد.
مفروض است کلیه اشخاصی که با پنل کاربری کالاورد کار میکنند شرایط خرید و قوانین و مقررات کالاورد را پذیرفته اند. و ادعای عدم اطلاع از آن باطل است.
فروشگاه اینترنتی کالاورد نقش واسطه و بازاریاب جهت معرفی و تبلیغ اجناس فروشندگان و تامین کنندگان را دارد از اینرو مسئولیتی در قبال کنترل کیفیت اجناس ندارد. در صورت بروز هرگونه مشکل،خرابی، آسیب،مغایرت و سایر مسیولیت آن بعهده شرکت گارانتی کننده و فروشندگان و تامین کنندگان و خریداران می باشد.
فروشگاه کالاورد جهت ارسال سفارشات از شرکتهای حمل ونقل استفاده نموده و هیچگونه واحد ارسال و لجستیک مجزا ندارد، از اینرو مسئولیت و جبران خسارات در حین حمل ونقل بعهده این فروشگاه نمی باشد.
شماره حسابهای فروشگاه کالاورد بنام شرکت لیان دکاموند بوده و این فروشگاه مسئولیتی در قبال واریز هر هرگونه وجه به شماره حساب های متفرقه ندارد.
کیف پول خریداران نام اکانتی است در جهت تسهیل پرداخت وجه سفارشات که به هر کاربر پس از ثبت نام و پذیرش شرایط خرید و قوانین و مقررات بصورت اختصاصی تعلق میگیرد. هدایا و جوایز و تخفیف ها در این اکانت(کیف پول) ثبت شده و خریداران در خرید بعدی میتوانند در صورتیکه مبلغ کیف پولشان هم اندازه مبلغ سفارش بود، وجه سفارش را از  کیف پول پرداخت نمایند. مقادیر کیف پول فقط قابل استفاده در کالاورد بوده و لاغیر. خریداران فقط در هنگام خرید می توانند از آن استفاده نمایند. مقادیر کیف پول قابل خرید و فروش و انتقال نمی باشد. از آنجاییکه مقادیر کیف پول توسط کالاورد واریز میگردد هرگونه ادعا نسبت به مقادیر کیف پول و طلب باطل بوده و کالاورد مختار است در هر لحظه مقادیر کیف پول را تغییر دهد.

معرفی کمپین های تخفیفی کالاورد:
جذاب ترین بخش هر فروشگاهی قسمت تخفیف ها و کمپین های خرید می باشد که فروشگاه اینترنتی کالاورد با قابلیت های جذاب و متفاوت سعی بر رضایت مشتریان گرامی دارد.

کمپین ثبت نام : در اولین سفارش با وارد کردن کد تخفیف kbmo بدون محدودیت در مبلغ سفارش مبلغ 10هزار تومان به کیف پولتان اضافه می گردد.
کمپین اولین سفارش: با ثبت اولین سفارش بیشتر از 300 هزار تومان مبلغ 10 هزار تومان به کیف پولتان اضافه میگردد.
کمپین سفارش بیشتر از 10 میلیون تومان: در هر سفارش بیشتر از 10 میلیون تومان مبلغ 50هزار تومان به کیف پولتان اضافه می گردد.
کمپین سفارش پنجم: در سفارش پنجم خود از سایت کالاورد مبلغ 50 هزار تومان به کیف پولتان اضافه می گردد.
کمپین جمعه بازار: بابت خرید در روزهای تعطیل 20 هزار تومان به کیف پولتان اضافه می گردد.
توجه: تخفیف ها بعد از 7 روز و اتمام سفارش به کیف پول اضافه می گردد.

محتوایی که روی وبسایت کالاورد نمایش داده می شود توسط تولید کنندگان محتوا و تامین کنندگان و فروشندگان بارگذاری میگردد. از اینرو در صورت هر گونه اختلاف و ادعا و شکایت و سایر، کالاورد ابتدا با توجه به شرایط خرید قوانین و مقررات خود سعی بر رفع آن می نماید و هیچگونه مسیولیتی بر عهده کالاورد نمی باشد.
در صورت بروز موارد فورس ماژور و قوه قهریه کالاورد هیچگونه مسئولیتی ندارد. و پس از برطرف شدن اینگونه موارد و برگشت به حالت عادی مجددا آغاز بکار می نماید.
 استفاده از مطالب کالاورد برای اهداف غیر تجاری برای عموم بلامانع بوده، و کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت لیان دکاموند است.