سلام دوست من وقت بخیر

شرایط خرید کالاورد
برای انجام خرید موفق از فروشگاه اینترنتی کالاورد شرایط زیر را به دقت مطالعه کنید:


مراحل سفارش گذاری:
1. ثبت نام
2. ورود به سایت با شناسه کاربری
3. انتخاب اجناس
4. انتخاب روش ارسال
5. انتخاب روش پرداخت
6. تایید شرایط خرید
7. پرداخت
اگر بدون وارد شدن در سایت کالاورد اجناس مورد نظرتان را به سبد خرید اضافه کرده باشید، باید در مرحله «ورود به کالاورد» با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود، وارد سایت ‏‌شوید.

شرایط خرید:
خریدار با ثبت نام در سایت کالاورد شرایط و قوانین و مقرارات آنرا پذیرفته است.
مسئولیت کنترل کیفیت اجناس بعهده  فروشنده و خریدار است. در صورت بروز هرگونه خرابی و آسیب و خسارت این فروشگاه تعهدی ندارد.
شرایط لغو سفارش توسط کالاورد:
در صورتیکه سفارش خریدار امکان تامین و ارسال نداشته باشد، وجه پرداخت شده خریدار طی 3 روز کاری به شماره حساب شبا وی عودت داده می شود. و پس از آن کالاورد مسئولیتی در قبال سفارش خریدار ندارد.

 شرایط ارسال:
1. ارسال سفارشات بدون بیمه حمل‌ونقل انجام می‌شود. و در صورت بروز حادثه جبران خسارت بعهده کالاورد نبوده و مسیولیتی در قبال آن ندارد.
2. امکان ارسال سفارشات سنگین به آدرس خریداران در شهرستان‌ها وجود ندارد. از این رو  سفارشات تا باربری ارسال می گردد. و هزینه باربری بعهده خریدار است.
3. ارسال فقط به همان آدرس مندرج در اطلاعات خریدار انجام می‌شود. در صورتیکه آدرس خریدار معتبر نبوده و اشتباه باشد هزینه ارسال مجدد بعهده خریدار است.
4. در ایامی که شرکت‌های حمل‌ونقل تعطیل می باشند، ارسال سفارشات به روز بعد کاری موکول می‌شود.
5. در صورتیکه تراکنش مالی با خطا مواجه شود، پس از تائید بانک عامل سفارشات ارسال می‌شوند.
6. مسئولیت، تبعات و خسارات سفارشاتی که پلمپ نبوده و کارتن و بسته بندی ظاهری آن معیوب و ضربه خورده باشد بعهده تحویل گیرنده (خریدار) است.
7. کالاورد تعهدی بابت مدت زمان رسیدن سفارش بدست مشتری ندارد.

 شرایط انصراف از خرید:
1. اگر خریدار از خرید خود منصرف شده باشد، از تاریخ دریافت کالا حداکثر 7 روز مجاز است اجناس را تمام و کمال و بدون هیچگونه آسیب ظاهری و صدمه به همراه متعلقات و هدایا و بدون پلمپ باز کردن کارتن اصلی کالا به همان صورت اولیه به کالاورد تحویل نماید. پس از دریافت کالا توسط انبار کالاورد و تایید کارشناسان کالاورد مبلغ پرداختی خریدار به حساب شبا خریدار واریز میگردد. 
2. عودت وجه پرداختی خریدار مشروط به تایید کارشناسان کالاورد می باشد. در صورتیکه سفارشی دارای شرایط انصراف از خرید نباشد، اجناس برای خریدار با هزینه وی ارسال مجدد میگردد.
3. نوسانات قیمت ها و ارزی تاثیری بر مبلغ عودتی ندارد.
4. مسئوليت حمل‌ونقل كالا به مركز خدمات پس از فروش به عهده فروشنده و خریدار است.
5. در صورتیکه سفارش خریدار بیش از یک قلم بوده و خریدار قصد دارد برخی از اجناس را عودت دهد باید با رعایت شرایط فوق الذکر اقدام نماید.
6.خریدار موظف است در صورت انصراف از خرید با رعایت قوانین و مقررات کالاورد اجناس را به انبار کالاورد تحویل نماید و هرگونه خسارت احتمالی از حیث حمل ونقل بعهده خریدار است.

 شرایطی که شامل انصراف از خرید نمی باشد به شرح زیر است.
1.بازکردن پلمپ کارتن اصلی اجناس یا استفاده از اجناس یا هرگونه دستکاری و آسیب ظاهری و خسارت که اجناس از حالت اولیه خارج شده باشد 
2. اجناس معیوب گارانتی دار امکان انصراف از خرید ندارند. و خریدار بایداز طریق گارانتی پیگیری نماید.
3. اجناسی که باید شرکت آنها را نصب کند خریدار خود اقدام به نصب کرده باشد.
4. بیشتر از 7 روز از زمان تحویل کالا گذشته باشد.
5. دستگاه یا کارتن و بسته بندی آن مخدوش و آسیب ظاهری دیده باشد و اجناس به همان شرایط اولیه نباشد.
6. اجناس و کارتن دستگاه مغایرت داشته باشد.
7. برچسب زدن یا نوشتن یا پاره کردن کارتن اجناس .(اجناس و بسته بندی از حالت اولیه خارج شده باشد)
8. متعلقات جانبی و کارت گارانتی و هدایا به همراه اجناس نبوده و سفارش ناقص باشد.
9. دستگاه باز شده و یا اقدام به تعمیر شده باشد.
10. در صورتیکه خریدار به هر دلیلی اجناس خریداری شده خود را تحویل نگیرد و انصراف از خرید نیز نداده باشد یا مشمول انصراف خرید نباشد، پس از یکماه هرگونه تصمیم توسط کالاورد لازم الاجرا است. و خریدار حق هر گونه اعتراض را از خود سلب می نماید.
11. در صورتیکه مغایرت کالا بدون باز کردن بسته بندی امکان پذیر باشد، رسیدگی به درخواست انصراف از خرید خریدار در صورتی امکان پذیر است که اجناس از حالت اورجینال یا بسته‌بندی اصلی (پلمپ) و اولیه خود خارج نشده باشد.
12. شرایطی که در اثر استفاده نادرست کاربر از اجناس ایجاد شود و یا مواردی از قبیل ایرادات حاصله از حمل ونقل و جابجایی، نصب و راه اندازی، تنظیمات، کاربرد غیرمعمول، نگهداری و استفاده‌ی غیر و متفاوت با توصیه سازنده اجناس شامل انصراف از خرید نمی‌شود.
13. سفارشات باندل باید کل اجناس با رعایت شرایط انصراف از خرید به کالاورد تحویل داده شود.
14. شرایط انصراف از خرید قانون تجارت الکترونیک شامل آن دسته از خریدارانی که سفارش خود را بصورت ارتباط از راه دور خریداری کرده اند می باشد، فلذا این قوانین مشمول آن دسته از خریدارانی که سفارش خود را بصورت حضوری تحویل گرفته اند نمی باشد.

شرایط مغایرت اجناس:
1. در صورتیکه  اجناس ارسال شده با سفارش مغایرت داشته باشد، خریدار باید حداکثر طی 1 روز مغایرت را به کالاورد اعلام نماید.
شرایط و فرایند عودت و تعویض اجناس مغایر با سفارش به شرح ذیل است.
2.  در صورتیکه خریدار پس از مهلت 1 روزه اعلام مغایرت نماید، مسئولیت و تبعات و خسارات و مابه تفاوت قیمت بعهده خریدار است.
3. در صورتیکه مشخصات و اطلاعات اجناس از روی کارتن اجناس به وضوح مشخص بوده خریدار باید ابتدا به کالاورد اطلاع رسانی نموده و سپس مرسوله را به همان شکل اولیه و بدون باز کردن پلمپ و بسته بندی و هرگونه آسیب ظاهری بهمراه کلیه متعلقات اجناس را به انبار کالاورد تحویل دهد.
4. در صورتیکه مشخصات و اطلاعات اجناس از روی کارتن مشخص نبوده و خریدار پس از باز کردن پلمپ متوجه مغایرت شود، خریدار باید ابتدا به کالاورد اطلاع رسانی نموده و اجناس را بدون هرگونه آسیب ظاهری و فیزیکی و دستکاری و استفاده از آن بهمراه متعلقات در بسته بندی اولیه به انبار کالاورد تحویل نماید.
5. پس از رسیدن اجناس به انبار کالاورد و بررسی شرایط اجناس توسط کارشناسان کالاورد، سفارش خریدار مجددا ارسال میگردد.
6. در صورتیکه خریدار از اجناس مغایر استفاده کرده باشد، مسئولیت و تبعات و خسارات و مابه تفاوت قیمت بعهده خریدار است.
7. در صورتیکه اجناس ارسال شده با سفارش خریدار مغایرت داشته باشد و آن اجناس از سفارش خریدار گرانتر باشد و خریدار بدون اطلاع به کالاورد از آن استفاده کرده باشد، آنگاه مسئولیت و تبعات و خسارات و مابه تفاوت بعهده خریدار است.
8. مرجع کارشناسی خسارات و مابه تفاوت قیمت کالاورد است.
9. هزینه های عودت و ارسال مجدد اجناس مغایر بعهده فروشنده است.
10. در صورتیکه سفارش مشتری امکان تامین نداشت، پس از تحویل گرفتن کالا از خریدار و بررسی کارشناسان کالاورد، طی 3 روز وجه پرداختی خریدار به شماره حساب شبا وی واریز میگردد.

شرایط به همراه نبودن متعلقات کالا و تکمیل نبودن کلیه اقلام سفارش:
1.خریدار باید نقص سفارش و بهمراه نبودن متعلقات را طی 1 روز به کالاورد اعلام نماید. در غیر اینصورت مسئولیتی بعهده کالاورد نیست.
2.در صورتی که خریدار قبل از بازکردن پلمپ بسته بندی کالا متوجه بهمراه نبودن متعلقات کالا و یا نقص سفارش خود گردید، باید بدون باز کردن پلمپ موضوع را کالاورد اعلام نماید، پس از بررسی کارشناسان کالاورد و تایید صحت موضوع متعلقات برای خریدار ارسال می گردد. در صورت عدم تایید کارشناسان خریدار باید اجناس را به همان صورت اولیه و بدون هرگونه آسیب و ضربه و دستکاری و استفاده از آن به انبار کالاورد تحویل دهد.
3.در صورتیکه اجناس دارای پلمپ و بسته بندی مجزا بوده و خریدار پس از باز کردن پلمپ کارتن کالا متوجه بهمراه نبودن متعلقات جانبی گردید، باید طی یک روز به کالاورد اعلام نماید، پس از بررسی کارشناسان کالاورد و تایید صحت موضوع متعلقات برای خریدار ارسال می گردد. در صورت عدم تایید کارشناسان، مسئولیتی بعهده کالاورد نیست.

شرایط گارانتی:
1. گارانتی و خدمات پس از فروش اجناس گارانتی دار به عهده شرکت گارانتی کننده و فروشنده بوده و فروشگاه کالاورد مسئولیتی ندارد. در این حالت امکان انصراف از خرید وجود ندارد.
2. اجناسی که گارانتی ندارند شامل 1 روز مهلت تست  از زمان تحویل  می باشند. در این حالت با رعایت شرایط و قوانین مقررات امکان انصراف از خرید وجود دارد.
3. ارسال اجناس معیوب به شرکت گارانتی کننده و پیگیری از شرکت گارانتی کننده به عهده خریدار است.
4.اجناس گارانتی دار مهلت تست ندارند.
5.تشخیص گارانتی یا خارج از گارانتی بودن اجناس به عهده کارشناسان کالاورد است.

شرایط گارانتی قیمت( مابه تفاوت قیمت):
خریدار تا 1 روز از زمان پرداخت وجه مهلت دارد، در صورتیکه متوجه گردید قیمت اجناس خریداری شده بیش از 2 درصد بالاتر از فروشگاه های دیگر در تهران می باشد، و آن فروشگاه ها در حالت فروش ویژه، حراجی و یا کمپینهای تخفیفی و جشنواره ایی و تبلیغاتی نمی باشند، خریدار می تواند درخواست دریافت مابه تفاوت قیمت دهد.
فرایند گارانتی قیمت به شرح ذیل است.
1. اطلاع رسانی به کالاورد
2. بررسی قیمتها و شرایط توسط کارشناسان کالاورد در بازار و اعلام به تامین کننده
3. اعلام نتیجه کارشناسی قیمت به خریدار
4. در صورتیکه صحت موضوع تایید شد با نظر کارشناسی کالاورد مابه تفاوت قیمت به خریدار عودت داده می شود. در غیر اینصورت خریدار می تواند در صورت وجود شرایط  انصراف از خرید سفارش را عودت نماید.

توصیه ها :
1. از تحویل سفارشی که پلمپ نبوده و یا بسته بندی دارای ایراد ظاهری است خود داری نمایید.در غیر اینصورت مسئولیت آن به عهده خریدار است.
2. اگر اجناس خریداری شده، دارای ایراد یا اشکال فنی بود، خریدار باید حداکثر طی 1 روز پس از دریافت اجناس، به فروشگاه اینترنتی کالاورد اطلاع رسانی نماید.
3. از دور ریختن کارتن و جعبه اصلی اجناس تا 7 روز خودداری کنید. انصراف از خرید در صورتی امکان‌پذیر است که اجناس در کارتن یا جعبه اصلی خود و بدون برچسب زدن یا نوشتن هر چیزی روی کارتن یا جعبه اصلی اجناس یا پاره و مخدوش کردن آن، عودت داده شود.
4.در بعضی از موارد ارائه کارت گارانتی جهت استفاده از خدمات گارانتی الزامی است.
5. در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید و بهمراه اجناس عودت دهید.
6. قابل ذکر است ایراداتی که در خط تولید کارخانه بوجود آمده است، مشمول خدمات گارانتی می باشد و لاغیر.
  
مرسوله خود را به آدرس زیر ارسال کنید.
آدرس انبار: تهران - میدان ولیعصر - ساختمان ایرانیان - طبقه ششم - واحد پنج