سلام دوست من وقت بخیر

قوانین و مقررات کالاورد

فروشگاه اینترنتی کالاورد تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و با پایبندی به اصول اخلاقی و کسب کار سعی در رونق اقتصادی برای عموم جامعه دارد.
پنل کاربری کالاورد برای سه گروه اشخاص حقیقی و حقوقی شامل فروشندگان کالا و خریداران است. از اینرو در چهارچوب قوانین عام، اینماد، حقوق مصرف کننده و شرایط خرید و قوانین و مقررات کالاورد که در سایت به اطلاع عموم  رسانیده شده با این گروه ها اقدام به بازاریابی و ارسال سفارش و  همکاری می نماید.

شرایط عام :
فروشگاه اینترنتی کالاورد نقش واسطه و بازاریاب جهت معرفی و تبلیغ اجناس فروشندگان و تامین کنندگان را دارد از اینرو مسئولیتی در قبال کنترل کیفیت اجناس ندارد. در صورت بروز هرگونه مشکل،خرابی، آسیب،مغایرت و سایر مسیولیت آن بعهده شرکت گارانتی کننده و فروشندگان و خریداران می باشد.
فروشگاه کالاورد جهت ارسال سفارشات از شرکتهای حمل و نقل استفاده نموده و هیچگونه واحد ارسال و لجستیک مجزا ندارد، از اینرو مسئولیت و جبران خسارات در حین حمل و نقل بعهده کالاورد نمی باشد.
پس از تحویل کالا توسط خریدار و باز کردن بسته بندی کارتن امکان مرجوعی و انصراف از خرید نمی باشد. و در صورتیکه کالا معیوب باشد خریدار باید به شرکت گارانتی مراجعه نماید.
شماره حسابهای فروشگاه کالاورد بنام شرکت لیان دکاموند بوده و این فروشگاه مسئولیتی در قبال واریز هر هرگونه وجه به شماره حساب های متفرقه ندارد.

کیف پول خریداران نام اکانتی است در جهت تسهیل پرداخت وجه سفارشات که به هر کاربر پس از ثبت نام و پذیرش شرایط خرید و قوانین و مقررات بصورت اختصاصی تعلق میگیرد. هدایا و جوایز و تخفیف ها در این اکانت(کیف پول) ثبت شده و خریداران در خرید بعدی میتوانند در صورتیکه مبلغ کیف پولشان هم اندازه مبلغ سفارش بود، وجه سفارش را از  کیف پول پرداخت نمایند. مقادیر کیف پول فقط قابل استفاده در کالاورد بوده و لاغیر. خریداران فقط در هنگام خرید می توانند از آن استفاده نمایند. مقادیر کیف پول قابل خرید و فروش و انتقال نمی باشد. از آنجاییکه مقادیر کیف پول توسط کالاورد واریز میگردد هرگونه ادعا نسبت به مقادیر کیف پول و طلب باطل بوده و کالاورد مختار است در هر لحظه مقادیر کیف پول را تغییر دهد.
محتوایی که روی وبسایت کالاورد نمایش داده می شود توسط تولید کنندگان محتوا و تامین کنندگان و فروشندگان بارگذاری میگردد. از اینرو در صورت هر گونه اختلاف و ادعا و شکایت و سایر، کالاورد ابتدا با توجه به شرایط خرید قوانین و مقررات خود سعی بر رفع آن می نماید و هیچگونه مسیولیتی بر عهده کالاورد نمی باشد.
در صورت بروز موارد فورس ماژور و قوه قهریه کالاورد هیچگونه مسئولیتی ندارد. و پس از برطرف شدن اینگونه موارد و برگشت به حالت عادی مجددا آغاز بکار می نماید.
مفروض است کلیه اشخاصی که با پنل کاربری کالاورد کار میکنند شرایط خرید و قوانین و مقررات کالاورد را پذیرفته اند. و ادعای عدم اطلاع از آن باطل است. 
 
 شرایط خرید و قوانین و مقررات کالاورد شرط ضمن معامله بوده و در صورت بروز هرگونه اختلاف بر این اساس به اختلافات و شکایات رسیدگی می گردد.
استفاده از مطالب کالاورد برای اهداف غیر تجاری برای عموم بلامانع بوده، و کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت لیان دکاموند است.